فروشگاه انجمن تخصصی عسل
مهمان عزیز خوش آمدید جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

مجموعه قوانين سايت
Petek Bali
#1 ارسال شده : 7 may 2010 3:44:51
رتبه: مدیر کل سایت


گروه ها: مدیران ارشد

تاریخ عضویت: 17.03.2010
ارسالها: 71
کاربر گرامی، به سایت تخصصی عسل و زنبورعسل خوش آمدید. برای فعالیت در این سایت یکسری قوانین وجود دارد که تمامی کاربران، اعم از کاربران معمولی تا مدیران سایت موظف به رعایت این قوانین جهت حفظ نظم سایت هستند. لذا خواهشمند است قبل از ثبت نام در سایت قوانین زیر را خوانده و در صورت موافقت با این قوانین اقدام به ثبت نام در سایت کنید:

قانون 1
هر کاربری که در سایت ثبت نام کرده و شروع به فعالیت میکند به این معنی است که قوانین سایت را خوانده و پذیرفته و با کابرانی که به هر دلیل قوانین را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.
قانون 2
کاربران هنگام ثبت نام در سایت باید از کلمات مناسب برای نام کاربری خود استفاده کنند. در صورت مشاهده هرگونه نام کاربری نامناسب، نام کاربری مربوطه حذف و دسترسی آن شخص به سایت مسدود خواهد شد. همچنین از به کار بردن کلمات و جملات نامناسب در امضاء خود شدیدا" خودداری کنید.
قانون 3
از ایجاد بیش از یک نام کاربری در سایت خودداری فرمائید. در صورت مشاهده بیش از یک نام کاربری در سایت توسط یک کاربر دسترسی آن شخص به سایت مسدود خواهد شد.
قانون 4
قبل از مطرح کردن سوالات خود در سایت حتما" سوال مورد نظر خود را در سایت جستجو کنید و در صورت پیدا نکردن جواب خود در سایت اقدام به ایجاد پست جدید کنید تا از ایجاد پست های تکراری در سایت جلوگیری شود.
قانون 5
برای ایجاد گفتگو در سایت، بخش مناسب را برای طرح سوال خود انتخاب کنید و از پرسیدن سوالات خود در بخش های نامربوط خودداری فرمائید.
قانون 6
هنگام ایجاد گفتگویی در سایت حتما" برای گفتگوی خود عنوان مناسب را انتخاب کنید. عنوان باید به گونه ای باشد که کاربران دیگر با دیدن موضوع پست متوجه مضمون آن بشوند. همچنین از بکار بردن عبارات فوری، خواهشاً، سریع و عبارت های مشابه خودداری فرمایید.
قانون 7
از دادن جواب های نامربوط به سوالات، ارسال جواب های فاقد بار علمی و جواب های که باعث کم شدن انگیزه کاربران شود خودداری کنید.
قانون 9
هنگام پرسیدن سوالات خود در سایت از پرسیدن چندین سوال در یک پست خودداری کنید و برای هر سوال یک تاپیک جداگانه ایجاد کنید. همچنین از ایجاد گفتگو های تکراری در چند بخش شدیدا" خود داری فرمائید.
قانون 10
از پرسیدن سوالات خود در پست های دیگران خودداری کرده و برای طرح سوالات خود پست های جدید ایجاد کنید.
قانون 11
از نوشتن پست های خود به زبان انگلیسی یا نوشتن به صورت فینگلیش خودداری کنید. تمامی پست ها باید به صورت کاملا" فارسی نوشته شوند.
قانون 12
در پست های خود از توهین به شخص یا اشخاص، ایجاد بحث های سیاسی و کل کل با کاربران دیگر به شدت خودداری فرمائید. در صورت مشاهده همچین مواردی با کاربران مربوطه به شدت برخورد خواهد شد.
قانون 13
مقاله هایی که توسط کاربران فرستاده میشوند ابتدا توسط مدیران سایت خوانده شده و در صورت تائید در اختیار سایر کاربران قرار میگیرد و مقاله هایی که فاقد بار علمی باشند حذف خواهند شد.
قانون 14
هنگام ارسال مقاله ذکر نام منبع و نام نویسنده مقاله در داخل مقاله الزامی است. همچنین قرار دادن مقالات و منابعی که حقوق آن متعلق به این سایت میباشد بدون ذکر نام سایت و نام نویسنده در مکانی خارج از سایت ممنوع میباشد.
قانون 15
اخباری که توسط کاربران فرستاده میشود حتما" باید با ذکر منبع باشد و اخباری که این مورد در آنها رعایت نشده باشد حذف خواهند شد. همچنین از فرستادن اخبار قدیمی، تکراری و اخبار هرز در سایت خودداری کنید.
قانون 16
کاربران عادی سایت در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی کاربران دیگر میتوانند آن را به مدیران سایت گزارش دهند، ولی به هیچ عنوان حق دخالت در امور مدیریتی سایت را ندارند.
قانون 17
مسئولیت فایل های قرار گرفته در سایت به عهده خود کاربر بوده و مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال فایل های قرار گرفته در سایت به عهده ندارند.
قانون 18
فعالیت های Warez (قرار دادن فایل هایی که مشمول قانونی Copy Right بوده و انتشار و پخش آن بدون رضایت مالک به هر دلیلی غیر قانونی میباشد) در سایت ممنوع است و با کاربرانی که این قانون را نادیده بگیرند به شدت برخورد خواهد شد.


و اما شما کاربر عزیز، با خواندن این قوانین و پذیرفتن آنها میتوانید در سایت انجمن تخصصی عسل ثبت نام کرده و مانند سایر کاربران به فعالیت در داخل سایت بپردازید و همچنین به عنوان یکی از اعضای این سایت موظف به رعایت تمامی قوانین ذکر شده خواهید بود. هر کاربری که به هر دلیل قوانین ذکر شده را رعایت نکند (اعم از کاربران معمولی و مدیران سایت) ابتدا به آن کاربر تذکر داده شده و در صورت تکرار دسترسی آن کاربر به سایت مسدود خواهد شد.

در انتها امیدواریم با همکاری شما دوست عزیز شاهد پیشرفت و رشد روزافزون سایت انجمن تخصصی عسل و زنبور عسل باشیم. به امید موفقیت شما دوست عزیز...
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Clean Slate theme by Jaben Cargman (Tiny Gecko)
قدرت گرفته از YAF | YAF © 2003-2009, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0,070 ثانیه ایجاد شد.